Kniha návštěv

Datum: 29.04.2010

Vložil: Romča a spol.

Titulek: Re: Ing.

Děkujem.

Datum: 06.02.2010

Vložil: Radek

Titulek: ahóóójky

Nazdáááárek zdravím do domečku a musím pochválet vzhled stránek supéééér

Datum: 06.02.2010

Vložil: Romča

Titulek: Re: ahóóójky

Děkujém, taky jsem se u toho chvílema vztekala jak čertice ;o)

Datum: 29.01.2010

Vložil: Jirka and spol

Titulek: Ahoj Julcový Brňata

Ahoj R+P,
Lhota zdraví Brno (Julec). Co nového, už se ozvali Penroci? Co kytky, zvěř a Vaše zdraví? My zrovna teď odmítli výlet do Holandie (páč došly prašule) a jenom tak poskakujeme kolem výsevů. Má nám přijít ještě něco od Bracka a z Brazilie a ještě uvažujeme o Německu (Koehres). Takže semínkové šílenství a k tomu jenom topíme a kupujeme další uhlí a topíme a .....taky hrabeme sníh.
Jirka

Datum: 30.01.2010

Vložil: Romča a spol.

Titulek: Re: Ahoj Julcový Brňata

Ahoj Zelňáci, Brno zdraví Lhotu.
Penroci se neozvali, ale zprávu čekáme každým dnem...Po čtrnácti dnech se ozval Brack, takže to vypadá, že dorazí semínka od nich, a nedá se říct, že se netěšíme (hlavně na Lithopsy - já, Pavel se těší víc na Penroc). Od Ječmínka vyklíčilo téměř vše, jenom ty velké se dávají na čas (jatropha, cyphostemma, dioscoree a adenie, ale loni jim to taky trvalo, takže naděje umírá poslední).
Jinak jsme na tom semínkově obdobně, topí za nás elektrika (takže je to u nás skoro jak v mrazírnách, bo šetříme, teda se otužujem), žádná chřipka nás naštěstí neskolila a sněhu je tu tolik, že ty mladí v práci to ani nepamatují ;o), největší radost z něj mají psiska, kočičky se drží doma na radiátoru (pokud zrovna topí)...a samozřejmě se už nemůžem dočkat jara, kdy to naše mini květinářství vystěhujem ven a budem vegetit na dvorečku.
Mějte se krásně a už se na vás těšíme. V neděli by konečně měla dorazit várka knížek z Anglie a nedočkavě čekám na Aizaoce z USA (už tu měla být, asi to budu reklamovat protože sem si připlatila rychlejší doručení).
R.

Datum: 06.02.2010

Vložil: Jirka

Titulek: Re: Re: Ahoj Julcový Brňata

Vůbec se nehlásíte! Nebo aspoň děláte velký pauzy. Tak je to zase na nás - co je pod Bílendó novýho? Ptám se samozřejmě hlavně na kytky, ostatní intimnosti můžeme probrat až osobně. Jak jste dopadli s Penrocem a s Mesagarden? Prostě vrhněte naším směrem nějakou aktualizaci.Dík.
Jirka

Datum: 22.01.2010

Vložil: Shebulovic

Titulek: VÝLET

Ahoooj Rodinko :-)

nepůjdete s náma v neděli na výlet? Do Kuřimi vlakem a dojdem cca 10km do Brno k Zoo. Sraz 9,40na hlaváku. Budě pěkná zimička a pěkně vymrzněm, co vy na to :-). Nemám o víkendu net tak kdyžtak sms, nebo Káťa víc co a jak :-)

Datum: 22.01.2010

Vložil: Romča a spol.

Titulek: Re: VÝLET

Jelikož deme v sobotu s děckama pařit a nespím doma, tak ne. Ale dík za pozvání ;o) Ale kdybyste chtěly vzít děcka, no problem, klidně vám je pučíme ;o)

Datum: 13.01.2010

Vložil: NatynkoSidíkovci

Titulek: praní

Ahojda rodinko, moc se omlouváme že jsme se Vám tak dlouho neozývali, ale tak nějak není moc času :-). Předně přejeme vše nej do Nového roku. Jak se pořád máte ?? Co pejsci doufám že jste všichni v pohodě a že se brzy uvidíme na nějaké vychajdě :-). Ze sidíka už je velký potrhdílo no a natýsek je prostě natýsek :-)).

Datum: 15.01.2010

Vložil: Romča a spol.

Titulek: Re: praní

Ahoj rodinko, to jsme rádi, že si vzpomenete, my na vás taky myslíme a úplně přesně chápem ten čas, bo jsme na tom úplně stejně. Pája se učí na zkoušky, já dělám na lithopsech a mám pocit, že v práci trávím víc a víc času.....Na prochajdy moc nechodíme, Sára měla zánět močáku i s krystaly, tak ji tak trochu šetřím a taky nemám zájem, aby se v tom zmrzlém sněhu zmrzačila, páč je furt stejný magor, co se lítání týče.
Když budete mít někdy chuť a náladu, tak dorazte, dáme aspoň bílendu nebo Stránskou.
Moc se na vás všichni těšíme a zároveň se taky omlouváme ;o)))

Záznamy: 31 - 40 ze 225
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek